Znaczenia inflacyjne że politycy użyć, aby nakłonić użytkownika

Znaczenia inflacyjne że politycy użyć, aby nakłonić użytkownika

A Ćwierkać Przed ekonomistów 1970 określonych inflację jako wzrost lub ekspansji podaży gotówki. Samo słowo jest definicja jak podczas nadmuchiwania balonu. Ten sam sposób balon jest napełniany i produkowane większe, gdy papier baza monetarna jest zawyżona, to jest po prostu produkowane większe. Z drugiej strony, deflacji jest odwrotnie, gdzie powietrze jest wydmuchiwane z balonu i utworzony mniejszy. Podobnie, Blog deflacja jest zmniejszenie po stronie podaży dolarów i powoduje ceny wydają się spadać jak banknot teraz zyskuje wartość. Gdy bank centralny pompuje lub drukuje dolary, to nasze przychody traci warto lub siły nabywczej przez tę samą ilość dochodów drukowanej. Pomimo faktu, że posiłki i ceny energii wydają się rosnąć, w rzeczywistości, to nasze dolary, które traci wartość, gdy bank centralny pompuje ją i teraz nasze zakupy fundusze znacznie mniej towarów i dzisiaj ludzie będą potrzebować dodatkowych dochodów, aby uzyskać to, co wykorzystały nabyć o wiele mniej.

Wkrótce po 1970 roku ekonomiści zmienił definicję inflacji na wzrost stóp konsumenckich

Wkrótce po 1970 roku ekonomiści zmienił definicję inflacji na wzrost stóp konsumenckich, takich jak benzyna, posiłków, a po prostu o każdy drobiazg innego. Prawdą jest, że wzrost cen jest tylko wpływ inflacji, co jest spowodowane ekspansją dolarów zapewnić. Wzrost cen jest skutkiem, a nie przyczyną pochodzących. Dzisiejsze media ogłoszone definicja inflacji produkowany jest trudniejszy do zrealizowania i ogólnie mylące służyć cel rządu szerzenia propagandy, że drukowanie dochodowe, ratunkowych i monetarnych nie są inflacji. Tym bardziej, że wiele pochodnych inflacji słowa zostały zaprojektowane tak, mimo zapasy handlowe i euro wszystko robi to zrobić zasłonę dymną, tak mężczyźni i kobiety nie mogą w pełni rozpoznać, co rząd i bank centralny do. I budują słowa, takie jak inflacja popytowa i inflacji cen Push.

Inflacja popytowa jest opisany jako wzrost zagregowanego popytu

inflacja popytowa jest opisany jako wzrost zagregowanego popytu klienta choć łączne dostawy pozostaje bez zmian popytu zagregowanego popytu jest określony jako podstawowy. Na przykład Oszustwo nagle mężczyzn i kobiet rozpoznaje chcą dodatkowych samochodów z dokładnie taką samą liczbę samochodów powstaje w fabrykach. Ten wzrost apetytu dla pojazdów będzie produkować samochody koszty idą w górę ze względu na fakt, żadne dodatkowe samochody są budowane, aby zrekompensować dodatkowe apetytu. Innymi słowy, o wiele więcej środków goni podobną ilość istniejących towarów. Istotne jest, aby pamiętać, że zagregowany popyt zazwyczaj wzrasta o ulepszonego w przychodach, jaka jest inflacja.

Z drugiej strony, inflacja Push wydatek opisany jest jako wzrost kosztów jako oddzielna usługa rzeczowego lub takich jak cena ropy naftowej, jeżeli nie istnieją inne alternatywy, a następnie powoduje koszty pochodne poz podnieść tak ładnie. Bardzo dobrym przykładem jest podwyżka kosztów poprzez embarga naftowego OPEC podczas początku 1970 roku, gdzie stopy ropy wzrosły i po prostu o prawie wszystko pochodzi z oleju tak ładnie. Po embargo została zakończona, inflacja cen nie wróci do poziomu sprzed kryzysu, co oznacza, że ​​wzrost cen nie był co najmniej w całości ze względu na embargo. W swojej książce Oil 101, autor Downey sugeruje, że był duży dostawach ropy i zakłócenia został wywołany przede wszystkim kontroli metce przedstawionych przez rząd w celu ochrony przed kosztami stanęli zaoferował wyższą inflację monetarną, ale nie konkretnie przez zakłócenia w dostawach. Po raz kolejny, żądać ciągnąć inflację i koszty inflacji Push są zasadniczo zróżnicowane niejednoznaczną terminologią mylić ludzi dzisiaj rzeczywistego wyniku ww wzrostem stóp i że to jest inflacja.

Czy czerpać przyjemność z tego postu?

Czy czerpać przyjemność z tego postu? Następnie wizyta tych środków pieniężnych Finanse Bezpośredni dodatkowych faktów. Choć można również uzyskać to, to być może również udać się tutaj The Big Mac Index Ten artykuł jest prawami autorskimi.

Comments are closed